Fırat Çöloğlu Fan
SİTEMİZE KAYIT OLMAK İÇİN KAYIT OL BUTONUNA BASINIZ
EĞER ÜYE İSENİZ GİRİŞ YAP BUTONUNA BASINIZ
Fırat Çöloğlu Fan
SİTEMİZE KAYIT OLMAK İÇİN KAYIT OL BUTONUNA BASINIZ
EĞER ÜYE İSENİZ GİRİŞ YAP BUTONUNA BASINIZ
Fırat Çöloğlu Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Çöloğlu Fan

FIRAT ÇÖLOĞLU İLK VE TEK FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

fırat çöloğluya söylemek istediklerim

4 posters
YazarMesaj
sevdenur
Yeni Üye
Yeni Üye
sevdenur

Aftiklik :
fırat çöloğluya söylemek istediklerim Left_bar_bleue10 / 99910 / 999fırat çöloğluya söylemek istediklerim Right_bar_bleue

Kişisel İleti : sevdenur-atakan

fırat çöloğluya söylemek istediklerim Empty
MesajKonu: fırat çöloğluya söylemek istediklerim   fırat çöloğluya söylemek istediklerim EmptySalı Ağus. 04, 2009 10:20 am

seni okadar çok seviyorum ki seni bu dünyadaki herşeyden çok seviyorum seni bi kere görebilsem dünya benim olur seni bi kere görebilmeyi hiç bişeye değişmem seni çok seviyorum senin çok fena hayranınım... duygularımı kelimelerle ancak bu kadar ifade edebildim seni çoook seviyorum
defne
Yeni Üye
Yeni Üye
defne

Aftiklik :
fırat çöloğluya söylemek istediklerim Left_bar_bleue10 / 99910 / 999fırat çöloğluya söylemek istediklerim Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: fırat çöloğluya söylemek istediklerim   fırat çöloğluya söylemek istediklerim EmptySalı Kas. 24, 2009 7:48 pm

ya lütfen beni msnye ekle yha neolurrrrrrr......... 1 kereliğine bile olsaaa walla kimseye wermem msn neni yemin ederim .... wear_kalp_-_bk@hotmail.com Sad
defne
Yeni Üye
Yeni Üye
defne

Aftiklik :

MesajKonu: Geri: fırat çöloğluya söylemek istediklerim   fırat çöloğluya söylemek istediklerim EmptySalı Kas. 24, 2009 7:49 pm

lutfen ekle ama wear_kalp_-_bk@hot
bilgin ibrahim
Yeni Üye
Yeni Üye
bilgin ibrahim

Aftiklik :

MesajKonu: Geri: fırat çöloğluya söylemek istediklerim   fırat çöloğluya söylemek istediklerim EmptyPaz Eyl. 05, 2010 8:43 am

cok iyi bir oyuncusun yolun acik ve bulgaristanada gelmeni istiyorum 1 NUMARA AKTOR
Admin
Admin
Admin
Admin

Aftiklik :
fırat çöloğluya söylemek istediklerim Left_bar_bleue999 / 999999 / 999fırat çöloğluya söylemek istediklerim Right_bar_bleue

Kişisel İleti :
FIRAT ÇÖLOĞLU ADMİN

MesajKonu: Geri: fırat çöloğluya söylemek istediklerim   fırat çöloğluya söylemek istediklerim EmptyCuma Eyl. 10, 2010 7:41 am

fırat çöloğluya söylemek istediklerim Uzamr7wi
http://firatcologlu.hareketforum.biz

fırat çöloğluya söylemek istediklerim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fırat
» Fırat Çöloğlu
» Fırat Çöloğlu
» Fırat Çöloğluna Söyliceklerim
» Fırat RESİMLERİ